Aktualności

Budowa Osiedla Żelazna zakończona !! (07.07.2022 FOTO)

07.07.2022

Osiedle Żelazna GOTOWE 🙂

Wraz z zakończeniem budowy budynków 3 i 4 w maju b.r. oraz zagospodarowaniem 100% terenu, zakończyła się kompletna realizacja naszego sosnowieckiego projektu Osiedle Żelazna, którą zrealizowaliśmy na ponad 10 000 m2. To dla zespołu BDInwestor wielka radość, że mogliśmy dostarczyć Wam 137 komfortowych lokali w 4 nowoczesnych i energooszczędnych budynkach. Dziękujemy firmie TK-BUD z Krakowa, która jako Generalny Wykonawca spełniła najwyższe standardy w pracach budowlano montażowych, organizacji i terminowości budowy. Dziękujemy firmie GOVA z Katowic, która odpowiadała za kompletny nadzór branżowy i jakościowy całej inwestycji. Dziękujemy Panu architektowi Bartoszowi Majewskiemu – AMAYA ARCHITEKCI z Katowic, który opracował kompleksowo projekt i dokumentację Osiedla Żelazna oraz zadbał o jego wyjątkowy charakter, którym dzisiaj cieszą się już nowi mieszkańcy.

Zachęcamy  serdecznie do obejrzenia najnowszej galerii FOTO z całego terenu Osiedla Żelazna i skorzystania z naszej oferty mieszkaniowej – zostało tylko 25 mieszkań gotowych do odbioru. Umów się na wizytę i obejrzyj  mieszkania na żywo 🙂

Zmień Swój Świat – Zespół BDInwestor

 

Czytaj także

08.04.2022

Dziennik budowy budynków nr 3 i 4 (07.04.2022 FOTO)

Wiosna na Osiedlu Żelazna jest już wyraźnie odczuwalna 🙂 Wkrótce wszystko się zazieleni. My również zasialiśmy już nasiona traw, a niebawem wykonamy końcowe nasadzenia drzew i krzewów na terenach wspólnych. TAK TAK – budowa Osiedla Żelazna dobiega końca zgodnie z planem 🙂 Do dyspozycji mieszkańców oddany został już cały teren parkingowy ze 138 miejscami postojowymi. Ponad 100 mieszkań znalazło już swoich nabywców. Z radością polecamy dostępną ofertę mieszkań na Osiedlu Żelazna – całość zrealizowanego projektu prezentuje się przepięknie 🙂

08.04.2022

Plac zabaw dla dzieci – GOTOWY (07.04.2022 FOTO)

Zgodnie z planem – PLAC ZABAW ZOSTAŁ JUŻ ZAMONTOWANY. Jest przepiękny, ale przede wszystkim solidny i bezpieczny. Wszystkie zamontowane urządzenia do treningu zręczności, zjeżdżalnia, karuzela, huśtawki i bocianie gniazdo z pewnością będą „na celowniku” naszych milusińskich !! a po dobrej zabawie – PRALKI W RUCH…rodzice małych dzieci wiedzą dokładnie co mamy na myśli 🙂 DOBREJ ZABAWY.

25.02.2022

Dziennik budowy budynków nr 3 i 4 (25.02.2022 FOTO)

Osiedle Żelazna odsłania krok po kroku ostateczny kształt i detale architektury. Przed nami ostatnia prosta w wykończeniu budynków 3 i 4, wykończenie terenu wspólnego osiedla, posadzenie zieleni oraz montaż bardzo atrakcyjnego placu zabaw dla dzieci. Zobacz najnowszy FOTO dziennik z budowy B3 i B4 🙂 Osiedle wygląda w rzeczywistości dużo lepiej niż na wizualizacjach – to wspaniałe uczucie, kiedy możemy na nim przebywać. Z pewnością wyróżnia się swoją atrakcyjnością i funkcjonalnością na sosnowieckim rynku mieszkaniowym.

Umów się z nami na spotkanie


i znajdź dla siebie mieszkanie idealne!

umów spotkanie
32 785 65 65