Aktualności

15.07.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (13.07.2020) FOTO

Prace budowlane idą zgodnie z planem : 6 z 10 etapów budowy za nami – Brawo TK BUD ! W Budynku nr 1 na finiszu są prace tynkarskie mieszkań. Trwa ocieplanie budynku, a za kilka dni wykonanie ostatniej warstwy elewacyjnej ścian północnej i zachodniej. W Budynku nr 2 trwa budowa instalacji elektrycznej mieszkań. Oba budynki mają zamontowaną piękną i nowoczesną stolarkę okienną – trzyszybową 🙂 Zachęcamy do obejrzenia najnowszej FOTO galerii z budowy Osiedla Żelazna.

24.04.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (22.04.2020) FOTO

Budynek 1 gotowy – rozpoczęły się już prace ocieplenia połaci dachowej i montaż stolarki okiennej w systemie GEALAN ze szkleniem trzyszybowym PILKINGTON 🙂 Zakończenie wznoszenia Budynku 2 za kilka dni – została do wylania ostatnia płyta stropowa (dachowa). Wewnątrz trwa budowa instalacji kanalizacyjnej i ścianek działowych. Polecamy najnowszą galerię FOTO z budowy, którą realizuje dla nas zgodnie z harmonogramem krakowski TK BUD – BRAWO !!

06.04.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (06.04.2020) FOTO

Piąta kondygnacja w budynku 1 gotowa – właśnie trwają prace zbrojeniowe przed wylaniem ostatniej płyty stropowej. Budynek 2 goni dzielnie swojego bliźniaka – powstają ściany piątej kondygnacji. Cała inwestycja dzień po dniu nabiera niezwykłego uroku 🙂 Widać już w całości założenia architektoniczne Osiedla Żelazna. Polecamy najnowszą galerię FOTO z budowy i więcej zdjęć z mieszkań.

23.03.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (23.03.2020) FOTO

Właśnie trwają prace budowlane na ostatniej już V kondygnacji budynku 1 oraz IV kondygnacji budynku 2. Osiedle Żelazna pięknieje z każdym dniem i zgodnie z planem. Systematycznie wykonywane są również ścianki działowe poszczególnych mieszkań na zbudowanych już kondygnacjach obu budynków. Zapraszamy do obejrzenia nowej galerii FOTO z budowy osiedla.

28.02.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (28.02.2020) FOTO

Minęły kolejne dwa tygodnie budowy Osiedla Żelazna. W tym czasie każdy z budynków urósł o jedną kondygnację 🙂 Zobaczcie jak wygląda dzisiaj zaawansowanie budowy i jak starannie nasz Generalny Wykonawca TK BUD realizuje swoje zadanie – aż miło popatrzeć na organizację i tempo prac. Jakość wykonania Osiedla Żelazna widać gołym okiem – polecamy najnowszy FOTO dziennik budowy.

14.02.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (14.02.2020) FOTO

Osiedle Żelazna urosło już do trzeciej kondygnacji w budynku 1 i drugiej w budynku 2. Nie zwalniamy tempa – a dobra aura nam sprzyja. Oba budynki mają już wykonane przyłącza do sieci ciepłowniczej. Ruch na budowie jest bardzo duży a każdy tydzień odsłania kolejne etapy budowy. Można już wejść do mieszkań na wykonanych kondygnacjach i poczuć ich walory architektoniczne – mieszkania są super. Wszystko zgodnie z planem 🙂

Umów się z nami na spotkanie


i znajdź dla siebie mieszkanie idealne!

umów spotkanie
32 785 65 65