Aktualności

BDI Finanse – wspieramy finansowanie zakupu mieszkania

29.08.2019

Od początku klienci Osiedla Żelazna mogą liczyć na nasze wsparcie przy należytym przygotowaniu formalności w ubieganiu się o kredyt bankowy na zakup wymarzonego mieszkania. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę w całym procesie kredytowym od złożenia wniosku, aż do wypłaty środków.

 

Nasz ekspert finansowy gwarantuje bogate doświadczenie i wiedzę niezbędną w wyborze dla Państwa najlepszej oferty kredytowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dzięki współpracy z wieloma bankami przygotujemy spersonalizowaną ofertę. Korzystając z usług BDI Finanse, otrzymacie Państwo ofertę najlepszej dla siebie opcji finansowej, popartej szczegółową analizą dostępnych na rynku ofert w formie tabelarycznej.

 

Standardowe etapy działania :

 

(1) Analiza potrzeb, przygotowanie i analiza porównawcza dostępnych na rynku ofert,

(2) Wybór najkorzystniejszej oferty, podpisanie wniosków,

(3) Złożenie wniosków w banku,

(4) Decyzja finansowa,

(5) Wycena nieruchomości,

(6) Decyzja ostateczna i podpisanie umowy,

(7) Akt notarialny i wypłata środków.

 

Warunki usługi BDI Finanse – ekspert finansowy,  ustalimy z Państwem indywidualnie podczas naszego spotkania handlowego.

 

Zmień Swój Świat – Zespół BDInwestor

 

Czytaj także

07.07.2022

Budowa Osiedla Żelazna zakończona !! (07.07.2022 FOTO)

Z wielką radością pragniemy podzielić się z Wami informacją o zakończeniu budowy Osiedla Żelazna 🙂 Zrealizowaliśmy dla Was zgodnie z planem budowę 4 budynków wielorodzinnych ze 135 mieszkaniami i 2 lokalami usługowymi (z których 112 ma swoich nowych właścicieli). Na zamkniętym terenie osiedla o powierzchni ponad 1 hektara powstał też piękny plac zabaw, strefy wypoczynku i 138 miejsc parkingowych. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i kooperantom za terminową i wysokiej jakości współpracę 🙂

08.04.2022

Dziennik budowy budynków nr 3 i 4 (07.04.2022 FOTO)

Wiosna na Osiedlu Żelazna jest już wyraźnie odczuwalna 🙂 Wkrótce wszystko się zazieleni. My również zasialiśmy już nasiona traw, a niebawem wykonamy końcowe nasadzenia drzew i krzewów na terenach wspólnych. TAK TAK – budowa Osiedla Żelazna dobiega końca zgodnie z planem 🙂 Do dyspozycji mieszkańców oddany został już cały teren parkingowy ze 138 miejscami postojowymi. Ponad 100 mieszkań znalazło już swoich nabywców. Z radością polecamy dostępną ofertę mieszkań na Osiedlu Żelazna – całość zrealizowanego projektu prezentuje się przepięknie 🙂

08.04.2022

Plac zabaw dla dzieci – GOTOWY (07.04.2022 FOTO)

Zgodnie z planem – PLAC ZABAW ZOSTAŁ JUŻ ZAMONTOWANY. Jest przepiękny, ale przede wszystkim solidny i bezpieczny. Wszystkie zamontowane urządzenia do treningu zręczności, zjeżdżalnia, karuzela, huśtawki i bocianie gniazdo z pewnością będą „na celowniku” naszych milusińskich !! a po dobrej zabawie – PRALKI W RUCH…rodzice małych dzieci wiedzą dokładnie co mamy na myśli 🙂 DOBREJ ZABAWY.

Umów się z nami na spotkanie


i znajdź dla siebie mieszkanie idealne!

umów spotkanie
32 785 65 65