Aktualności

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (13.07.2020) FOTO

15.07.2020

Budowa nabiera uroku – prace budowlane zgodnie z planem  🙂  

 

W Budynku nr 1zakończyliśmy już montaż stolarki okiennej, budowę instalacji wentylacyjej i wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej mieszkań. Na finiszu jest tynkowanie ścian i sufitów lokali na 4 piętrze – tynki gipsowe 🙂 Rozpoczęły się również prace instalacyjne sieci centralnego ogrzewania w lokalach. W trakcie są również prace elewacyjne – trwa izolacja termiczna ścian przed położeniem warstwy elewacyjnej w technologii CERESIT. Za kilka dni odsłonimy dla Was już gotową elewację północną i zachodnią. W Budynku nr 2  zamontowano już stolarkę okienną, zakończyły się też prace instalacyjne sieci wentylacyjnej i wod-kan. W trakcie jest montaż instalacji elektrycznej mieszkań przed rozpoczęciem tynkowania ścian i sufitów.

Zmień Swój Świat – Zespół BDInwestor

 

Czytaj także

01.03.2021

Zapraszamy do pięknego wnętrza Budynku nr 1 (01.03.2021) FOTO

Zapraszamy do gotowego wnętrza Budynku nr 1 🙂 Przepiękne wykończenie stolarką drewnianą części wspólnych i opraw drzwi wejściowych do mieszkań nadaje całości luksusowego klimatu. Połączenie nietuzinkowej elewacji budynków Osiedla Żelazna oraz ciepłego i funkcjonalnego wnętrza, pozytywnie zaskakuje każdego. Polecamy najnowszą galerię FOTO z wnętrza wykończonego Budynku nr 1.

19.11.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (19.11.2020) FOTO

ŚWIĘTUJEMY 1 ROK BUDOWY OSIEDLA ŻELAZNA. Elewacje budynków 1 i 2 GOTOWE. Wyglądają imponująco. Budowa osiedla jest na ostatniej prostej – właśnie rozpoczęliśmy ostatni etap związany z zagospodarowaniem terenu. Budynek nr 1 zakończony w 90% a budynek nr 2 w 80%. Serdecznie zapraszamy na FOTO wycieczkę po Osiedlu Żelazna – z radością dzielimy się z Wami tym pięknym widokiem, który z pewnością przewyższył wizualizacje.

18.09.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (17.09.2020) FOTO

Osiedle Żelazna z każdym dniem odsłania swój wyjątkowy urok i klasę. Zakończyły się prace na elewacji zewnętrznej Budynku nr 1 i właśnie rozpoczął się montaż przepięknych balustrad balkonowych. Wewnątrz budynku rozpoczęły się prace wykończeniowe części wspólnych, zamontowano cichobieżną windę firmy SCHINDLER i wymiennik ciepła sieciowego. Zobacz najnowszy FOTO dziennik z budowy – jest na co popatrzeć 🙂

Umów się z nami na spotkanie


i znajdź dla siebie mieszkanie idealne!

umów spotkanie
32 785 65 65