Aktualności

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (23.03.2020) FOTO

23.03.2020

Cały czas rośniemy w górę 🙂

 

Osiedle Żelazna krok po kroku wspięło się już na V kondygnację. W budynku 1 trwają właśnie prace budowlane na V kondygnacji (już ostatniej), a w budynku 2 wznoszone są ściany  kondygnacji czwartej. Niebawem oba budynki osiągną docelową wysokość V kondygnacji. Na wykonanych już kondygnacjach obu budynków trwa równolegle budowa ścianek działowych poszczególnych mieszkań. Zachęcamy do obejrzenia najnowszej sesji FOTO z placu budowy. Prace wykonywane przez TK-BUD posuwają się systematycznie do przodu z zachowaniem największej staranności wykonania. Wszystkich zainteresowanych mieszkaniami na Osiedlu Żelazna zachęcamy w najbliższych dniach szczególnie do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi doradcami klienta.  BD Inwestor przyjęło to rozwiązanie w związku z wdrożonymi w Polsce czasowymi ograniczeniami w kontaktach personalnych, co pozwoli zahamować rozprzestrzenianie się Koronawirusa.

 

Zmień Swój Świat – Zespół BDInwestor

 

Czytaj także

24.04.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (22.04.2020) FOTO

Budynek 1 gotowy – rozpoczęły się już prace ocieplenia połaci dachowej i montaż stolarki okiennej w systemie GEALAN ze szkleniem trzyszybowym PILKINGTON 🙂 Zakończenie wznoszenia Budynku 2 za kilka dni – została do wylania ostatnia płyta stropowa (dachowa). Wewnątrz trwa budowa instalacji kanalizacyjnej i ścianek działowych. Polecamy najnowszą galerię FOTO z budowy, którą realizuje dla nas zgodnie z harmonogramem krakowski TK BUD – BRAWO !!

06.04.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (06.04.2020) FOTO

Piąta kondygnacja w budynku 1 gotowa – właśnie trwają prace zbrojeniowe przed wylaniem ostatniej płyty stropowej. Budynek 2 goni dzielnie swojego bliźniaka – powstają ściany piątej kondygnacji. Cała inwestycja dzień po dniu nabiera niezwykłego uroku 🙂 Widać już w całości założenia architektoniczne Osiedla Żelazna. Polecamy najnowszą galerię FOTO z budowy i więcej zdjęć z mieszkań.

28.02.2020

Budowa „Osiedla Żelazna” – dziennik budowy (28.02.2020) FOTO

Minęły kolejne dwa tygodnie budowy Osiedla Żelazna. W tym czasie każdy z budynków urósł o jedną kondygnację 🙂 Zobaczcie jak wygląda dzisiaj zaawansowanie budowy i jak starannie nasz Generalny Wykonawca TK BUD realizuje swoje zadanie – aż miło popatrzeć na organizację i tempo prac. Jakość wykonania Osiedla Żelazna widać gołym okiem – polecamy najnowszy FOTO dziennik budowy.

Umów się z nami na spotkanie


i znajdź dla siebie mieszkanie idealne!

umów spotkanie
32 785 65 65